Flow Studio Pilates

Flow Pilates  to miejsce stworzone z miłości do ruchu i chęci dzielenia się tą pasją z innymi. W przyjemnym i klimatycznym  wnętrzu kameralnego studia spotkasz się z życzliwym i profesjonalnym przyjęciem podczas zajęć grupowych Pilates na macie, a także podczas treningów personalnych i sesji studyjnych na urządzeniach, prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Flow Pilates, to jedno z pierwszych w Polsce studiów Pilates, wyposażonych w profesjonalny sprzęt taki jak: reformer, cadillac, wunda chair, springboard, ladder barrel i spine corrector, służący do ćwiczeń Pilates podczas indywidualnych treningów, a także sesji w niedużych kilkuosobowych grupach.

Jeśli chcesz wzmocnić i wydłużyć swoje mięśnie, wymodelować sylwetkę, poprawić postawę, pozbyć się bólu pleców, odzyskać wewnętrzną harmonię, to doskonale trafiłeś, bo z pewnością z nami to osiągniesz.

Kiedy zdecydujesz się na podjęcie systematycznych ćwiczeń z naszą pomocą, szybko zauważysz, że Twoje ciało staje się  bardziej elastyczne i smukłe, mięśnie nabierają siły, znika wystający brzuszek. Szybko też  stwierdzisz, że czujesz się, wyglądasz i poruszasz  lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli więc chcesz zmienić swoje życie na lepsze, to z pewnością nie mogłeś wybrać lepiej. Witaj we Flow Pilates!