Maja Olejarczuk

Maja tak mówi o sobie:

jestem instruktorką fitness i nauczycielem metody Pilates, specjalizuję się w pracy z wadami postawy, z kobietami w ciąży i po ciąży, a także seniorami. Zdecydowanie przekładam ruch zdrowy i efektywny nad efektowne eksploatowanie ciała. Zaczynałam od fitnessu, ale to Pilates dał mi bazę i inspirację do pracy z ciałem. Wciąż uczę się i poszukuję nowej wiedzy i mam nadzieję nigdy nie przestać. Pilatesową edukację zarówno z zakresie pracy na macie, jaki na dużym sprzęcie, kontynuuję w MK Pilates pod okiem Basi Trylskiej-Nowakowskiej, borę też udział licznych w warsztatach związanych z terapią ruchem. Na co dzień współpracuję z fizjoterapeutami, by moim podopiecznym zapewnić opiekę na najwyższym poziomie.
Moją wielką pasją jest czytanie – pochłaniam wciąż nowe książki (a jednak, co roku od nowa wracam do Pratchetta) i ogród, bo nic tak nie relaksuje jak przekopanie kawałka ziemi.

 

Katarzyna Mietniowska

Kasia tak mówi o sobie:

jako była, kontuzjowana tancerka na własnym ciele przekonałam się o dobroczynnym wpływie ćwiczeń Pilates. Prawdą okazały się słowa Josepha Pilatesa, autora metody, że „po 10 sesjach poczujesz odmianę, po 20 sesjach ją zobaczysz, a po 30 twoje ciało będzie jak nowe.” Dlatego też po kilkunastu latach własnej praktyki zdecydowałam się zostać instruktorem, by pomagać innym wzmacniać i uelastyczniać mięśnie, poprawiać postawę, a także zwiększać świadomość siebie i zyskać „nowe ciało”. Ukończyłam kursy MK Pilates Matwork 1, Matwork 2 oraz Matwork Small Equipment i od 2018 roku współpracuję ze studiem Flow Pilates Basia Trylska- Nowakowska, prowadząc zajęcia grupowe (Pilates Open, Pilates Barre) w języku polskim i angielskim.