polecam i zapraszam!

bodyART™


bodyART jest formą fitness z nurtu body&mind. Został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera, jednego z najpopularniejszych i najbardziej uznanych prezenterów fitnes na scenie międzynarodowej. Jest wszechstronną i precyzyjnie opracowaną metodą treningu. Umożliwia praktykę każdemu, prowadząc go do wewnętrznej i zewnetrznej harmonii.

Głównym celem treningu bodyART jest zapewnienie poprawnego działania całego organizmu poprzez funkcjonalny trening siły i stabilizacji układu ruchu. W przeciwieństwie do klasycznego treningu siłowego, skoncentrowanego na pojedynczych mięśniach, tutaj ciało człowieka, jako całość, ma pierwszeństwo. Wszystkie ćwiczenia i pozycje trenują różne grupy mięśniowe jednocześnie. Powtarzalne sekwencje ćwiczeń są podstawą idei tego treningu .

Każde ćwiczenie, każda pozycja pasują do siebie jak elementy układanki i są wzajemnie połączone.

BodyART łączy w sobie elementy jogi, stretchingu, fizjoterapii, japońskiego DO IN, własnych pozycji oraz  technik oddechu poprzez współdziałanie treningu i relaksacji.

bodyART to fantastyczny, prozdrowotny trening wzmacniający i modelujący sylwetkę oraz znacznie  poprawiający elastyczność ciała, będący jednocześnie ukojeniem dla poddanego ciągłemu stresowi umysłu.