polecam i zapraszam!

Regulamin dokonywania i anulowania rezerwacji

Kliknij "czytaj więcej", aby zobaczyć Regulamin

 

 

  1. Rezerwacji miejsca na zajęcia należy dokonać przez stronę internetową, korzystając z rezerwacji online, znajdującej się pod różowym przyciskiem "zarezerwuj zajęcia". Jedynie w przypadku awarii systemu rezerwacji, można zarezerwować miejsce mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie  pod nr  608 577 789. 
  2. W przypadku konieczności anulowania rezerwacji, należy dokonać jej mailowo, lub przesyłając smsa na podany wyżej numer telefonu.
  3. Rezerwacje dokonane w dniu zajęć nie podlegają anulowaniu, a nieprzyjście na zajęcia obciążone jest opłatą, jak za wykorzystane miejsce na zajęciach.
  4. Terminowe anulowanie rezerwacji, to znaczy najpóźniej na 24 godziny przed  terminem zajeć, nie pociąga konsekwencji finansowych.
  5. Nieterminowe anulowanie rezerwacji powoduje pobranie opłaty tak,  jak za wykorzystane zajęcia.
  6. Osoba, która zarezerwowała po raz pierwszy miejsce na zajecia i nie była na nich obecna, zobowiązuje się do zapłacenia za tę niewykorzystaną rezerwację albo przez dokonianie wpłaty za jednorazowe zajęcia (przelewem na podane niżej konto lub gotówką na miejscu) albo wykupienie karnetu, z którego zostanie odpowiednio odliczone wejście.
  7. W przypadku osób korzystających z karty Multisport Plus i OK System, nieprzyjście na zarezerwowane zajęcia i nieodwołanie rezerwacji zgodnie z niniejszym regulaminem, powoduje zablokowanie danej osobie możliwości rezerwacji w przyszłości, o ile nie wpłaci wcześniej kwoty w wysokości ceny jednorazowego wejścia tzn. 40 zł za zajęcia, na które nie przyszła lub anulowała później niż na 24 h przed zajęciami. Wspomnianą kwotę można wpłacać gotówką w Studiu lub przelewem na rachunek 95 1140 2004 0000 3902 7414 3104.
  8. W przypadku niezgłoszenia się wystarczającej liczby osób na zajęcia, zajęcia mogą zostać odwołane najpóźniej na 2 godziny przed planowanym terminem.

 

Rezerwując miejsce na zajęcia, akceptuję warunki umowy, a zatem zgadzam się na przetwarzanie moich danych podanych w procesie rezerwacj oraz akceptuję poniższe:

1.    Administratorem danych osobowych jest Barbara Trylska-Nowakowska Flow Studio Pilates, ul. Krakowska 48/8, 31-066 Kraków, NIP:6791114417 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 608577789

2.    Dane osobowe będą przetwarzane w celu zarezerwowania uczestnictwa w zajęciach Pilates, równoznacznego z zawarciem umowy o świadczenie usług związanych z poprawą zdrowia i kondycji fizycznej.

3.    Podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 b) RODO, tj. jest to niezbędne dla zarezerwowania miejsca na zajęciach grupowych,  a w zakresie umieszczenia danych w bazie uczestników zajęć Pilates dokonuje się to na podstawie zgody osoby uprawnionej.

4.  Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom, z których usług korzystamy, przetwarzając Państwa dane – tj. firmom księgowym, prawniczym, informatycznym (hosting), oraz z którymi współpracujemy- Benefit Systems, OK System.

5.    Nieudostępnienie danych osobowych skutkuje brakiem możliwości zarezerwowania miejsca na zajęciach Pilates i skutkuje brakiem zawarcia umowy o świadczenie usług.

6.    Dane osobowe przechowywane są w bazie statystów przez czas trwania zgody osoby uprawnionej. W przypadku zawarcia umowy, dane są przechowywane przez czas wymagany przepisami prawa o rachunkowości, a także dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń – do czasu ich przedawnienia.

7.    Każdy ma prawo:

a)    do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz do przenoszenia danych

b)    do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych dokonane przed cofnięciem zgody. 

c)    wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych

8.W przypadku, gdy dane udostępnia dziecko do 18 roku życia, niezbędne jest wyrażenie przez rodziców lub jednego z rodziców zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie ankiety niezawierającej zgody rodziców będą przez administratora trwale niszczone, zaś dane nie będą przetwarzane i wprowadzane do bazy uczestników zajęć.