polecam i zapraszam!

Opis i rozkład zajęć

w ofercie Flow Studio Pilates znajdują się następujące rodzaje zajęć grupowych na macie:

.

pilates open: ten trening przeznaczony jest zasadniczo dla osób, które znają już podstawy metody Pilates. Osoby poczatkujące mogą również uczestniczyć w nim, wtedy wersja ćwiczenia zostanie dla nich odpowiednio zmodyfikowana. W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

pilates 1: zajęcia pilates przeznaczone zasadniczo dla osób poczatkujących, oraz takich, które miały dłuższą przerwę w ćwiczeniach. W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

pilates props : zajęcia pilates z wykorzystaniem drobnego sprzetu tj.: różne piłki, taśmy, foam roller, magic circle. Zajęcia przeznaczone dla osób, które znają już podstawy metody Pilates. W zajęciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

pilates & stretching:  trening pilates z elementami jogi i stretchingu, dla osób na każdym poziomie zaawansownia. W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

bodyART open: trening bodyART dla osób na kazdym poziomie zaawansowania. W zajeciach uczestniczy maksymalnie 12 osób.

pilates&bodyART trening będący płynnym połączeniem treningu bodyART i ćwiczeń Pilates, wykorzystujący harmonijną wspólpracę oddechu i ruchu do budowania silnego i elastycznego ciała. Zajęcia przeznaczone dla osób, które znają już podstawy metody Pilates.

flow & strength tening będący płynnym połączeniem różnych form z nurtu body& mind: joga, Pilates, Animal Flow i stretching.

stretching & relax lekcja będąca połączeniem aktywnego i bezpiecznego stretchingu zakończona fazą rozluźnienia i relaksu.

W STUDIU ODBYWAJA SIĘ RÓWNIEŻ ZAJĘCIA STUDIO, CZYLI LEKCJE NA URZĄDZENIACH REFORMER, WUNDA CHAIR, SPRING BOARD ETC, W MAŁYCH 3-OSOBOWYCH GRUPACH. W CELU DOŁĄCZENIA DO TAKIEJ GRUPY PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY. CENNIK ZAJĘĆ DOSTĘPNY  PONIŻEJ W ZAKŁADCE "CENNIK"

 

 

 Rozkład zajęć grupowych na macie:

    poniedziałek  
  wtorek  
  środa  
  czwartek  
  piątek     sobota 
09:30                      Pilates Props
10:30  
    
        
15:30               
              
17:00

           

  

        

           

   
17:30 pilates1     

   pilates open

   
18:00          

            pilates barre

lekcja zawieszona do odwołania

      
 
19:00 pilates&stretching   

pilates open 

in English

 

             
19:30

  

    pilates&stretching       

      Pilates Props

   
 
20:00

  bodyART open

          bodyART & pilates    
                     
20:30
  pilates open  

stretching & relax 

   
21:00            
21:30              

                                 

 

 

 

 

Konieczna rezerwacja miejsc!

Możesz jej dokonać klikając "zarezerwuj zajęcia".

 

Jeśli rezerwacja online nie działa, można zarezerwować miejsce telefonicznie pod numerem 608 577 789 albo mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Anulowanie rezerwacji mailowo lub smsem!

 

 

Spine Corrector *

 

Z wiekiem, z powodu złej postawy, niewystarczającej aktywności fizycznej i różnych schorzeń, nasz kręgosłup traci swoje naturalne krzywizny i zaczynamy odczuwać dolegliwości w okolicy pleców. 
Spine Corrector jest urządzeniem wykorzystywanym do ćwiczeń Pilates, które zostało właśnie tak skonstruowane, aby przy jego użyciu wzmacniać nie tylko mięśnie pleców, ale również tułowia i nóg, przyczyniając się w ten sposób do eliminowania tych nieprzyjemnych dolegliwości. Spine Corrector daje doskonałą stabilizację i wsparcie podczas treningu, a dzięki temu ćwiczenia są niezwykle efektywne. Należy pamiętać jednak, że kluczem do sukcesu jest systematyczne wykonywanie ćwiczeń :-)

Flow Studio Pilates daje właśnie taką możliwość, bo prowadzone są tu zarówno treningi indywidualne, jak również zajęcia grupowe z wykorzystaniem Spine Correctora.
 
spine corrector
 
 

Pilates

 

 

Pilates, to nazwa  systemu ćwiczeń wymyślonych przez Josepha Pilatesa (1880-1967). Znana na całym świecie metoda ćwiczeń Pilatesa jest uznawana za jedną z najbezpieczniejszych form fitness. 

 

Czytaj więcej...

bodyART™


bodyART jest formą fitness z nurtu body&mind. Został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera, jednego z najpopularniejszych i najbardziej uznanych prezenterów fitnes na scenie międzynarodowej. Jest wszechstronną i precyzyjnie opracowaną metodą treningu. Umożliwia praktykę każdemu, prowadząc go do wewnętrznej i zewnetrznej harmonii.

Czytaj więcej...

Cennik

 

Kliknij "czytaj więcej", aby zobaczyć cennik.

Czytaj więcej...

Regulamin dokonywania i anulowania rezerwacji

Kliknij "czytaj więcej", aby zobaczyć Regulamin

Czytaj więcej...