polecam i zapraszam!

Flow

Flow Studio Pilates  to miejsce stworzone z miłości do ruchu i chęci dzielenia się tą pasją z innymi.  Flow, to kameralne studio form ruchu z nurtu body & mind.  W przyjemnym i klimatycznym  wnętrzu spotkasz się z życzliwym i profesjonalnym przyjęciem podczas zajęć Pilates i bodyART na macie w małych, kilkuosobowych grupach, a także 

podczas treningów personalnych i sesji studyjnych na urządzeniach, prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów.Flow, to jedno z pierwszych w Polsce studiów Pilates, wyposażonych w oryginalny, profesjonalny sprzęt taki jak: reformer, cadillac, combo chair, ladder barrel i spine corrector, służący do prowadzenia indywidualnych treningów Pilates, a także paroosobowych sesji studyjnych.

Jeśli chcesz wzmocnić i wydłużyć swoje mięśnie, wymodelować sylwetkę, poprawić postawę, pozbyć się bólu pleców, odzyskać wewnętrzną harmonię, to doskonale trafiłeś, bo z pewnością z nami to osiągniesz. 

Kiedy zdecydujesz się na podjęcie systematycznych ćwiczeń z naszą pomocą, szybko zauważysz, że Twoje ciało staje się  bardziej elastyczne i smukłe, mięśnie nabierają siły, znika wystający brzuszek. Szybko też  stwierdzisz, że czujesz, się, wyglądasz i poruszasz  lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli więc chcesz zmienić swoje życie na lepsze, to z pewnością nie mogłeś wybrać lepiej. Witaj w Flow Studio Pilates!